-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2026-02-04-006375-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4bc0dc2080154bb0b1183ec0eaabefa0
Внутрішній номер закупівлі:
28180399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-04-006375-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Рудаєва +380936467524 stomatpoliklinikav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2026 12:29 - 09.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2026 12:29 - 12.02.2026 08:00
Аукціон:
13.02.2026 11:56 - 13.02.2026 12:19
Період кваліфікації:
13.02.2026 12:19 - 16.02.2026 10:58
Період завантаження договору:
22.02.2026 00:00 - 04.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади