• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: 366c22d6d1d54815bec2215ba2d52408
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-04-006530-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 04.02.2026 11:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Зуби штучні пластмасові в барабанах. 20 гарнітурів 560шт. Естетдент-02 "Стома"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
Лак "Альгоплен" (Algoplen) 100мл "Латус"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 16 флакон
Період постачання (не задано)
Віск базисний-02 "Латевакс" (Latewax) 500г "Латус"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 пачка
Період постачання (не задано)
Пластмаса "Латакрил Н" (Latacryl-H) для базисів протезів, яскраво-рожева з прожилками 300г порошок, 150мл рідини "Латус"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 12 пачка
Період постачання (не задано)
Пластмаса "Латакрил Н" (Latacryl-H) для базисів протезів, прозора 200г порошок, 100мл рідини "Латус"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 12 пачка
Період постачання (не задано)
Пластмаса "Синма М", одноколірна для незмінного протезування, №10,12,16,19,14 2х40гр порошок 40мл рідина
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 пачка
Період постачання (не задано)
Щітки жорсткі, 4-хрядні, зуботехнічні шліфувальні
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 15 штука
Період постачання (не задано)
Порошок полірувальний для пластмаси Полакрил (Polacryl) 2кг
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 12 пачка
Період постачання (не задано)
Карбодент, пластмаса для пломбування зубів, 50г порошок, 50мл рідини "Стома"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 пачка
Період постачання (не задано)
Диск вулканітовий прорізний 0,7мм; 1,0мм; 1,2мм
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)
Пластмаса Латакрил S (Latacryl S) матеріал поліметакрилатний 80х2 полімерного порошку, 100мл рідини, 50г ізоляційного лаку "Латус"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 пачка
Період постачання (не задано)
"Латакрил S" (Latacryl S) - мономер рідина для самотвердіючої пластмаси 100мл
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 флакон
Період постачання (не задано)
Фреза твердосплавна (Мультибор)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
Супергіпс "Латерок" тип IV (Laterock super). допоміжний матеріал для металокерамічних конструкцій, 1 кг "Латус"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 15 пачка
Період постачання (не задано)
Упін (Ypeen) - 450, альгенатний відбитковий матеріал, "Спофа Дентал"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 пачка
Період постачання (не задано)
Тропікалгін (TROPICALGIN) - 435г альгінатна відбиткова маса, ZHERMAK
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 пачка
Період постачання (не задано)
"Сілаксіл (Silaxil) силіконова відбиткова маса: база 900мл; корегуюча - 140мл; активатор - 60мл Lascod
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
"Сілаксіл" (Silaxil) база 900мл Lascod
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 8 пачка
Період постачання (не задано)
"Сілаксіл" (Silaxil) активатор 60мл Lascod
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 6 пачка
Період постачання (не задано)
"Зета-Плюс" (Zeta Plus) силіконова відбиткова маса; база - 900г; корегуюча - 140мл; активатор - 60мл. Жермак
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 6 пачка
Період постачання (не задано)
Консифлекс (Consiflex) тип 1 - основна база 1300гр, каталізаторний гель 45гр
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 пачка
Період постачання (не задано)
Консифлекс (Consiflex) тип 3 - основна маса 150гр, каталізаторний гель 45гр
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 пачка
Період постачання (не задано)
"Дуцерам Кіс" (Duceram Kiss) маса металокерамічна високотемпературна 20г Дентсплай
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
"Дуцерам Кіс" (Duceram Kiss) маса металокерамічна високотемпературна 75г Дентсплай
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 6 пачка
Період постачання (не задано)
Бори твердосплавні для розрізання коронок Mani
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)
СХ-плюс" (CX-Plus) склоіномерний цемент для фіксації ортопедичних конструкцій, 35гпорошок, 21мл рідини Shofu
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 пачка
Період постачання (не задано)
Штифти Довел Пін (Dowel-Pin)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 500 штука
Період постачання (не задано)
Віск моделювальний для мостовидних протезів 55г Латус
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 пачка
Період постачання (не задано)
Дріт ортодонтичний пружний, жорсткий 1,0мм "Ліоне" 10м LEOWIRE
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 пачка
Період постачання (не задано)
Щітка шліфувально-полірувальна пушок 85мм
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 15 штука
Період постачання (не задано)
Пісок оксид алюмінію Sandbag 110мк 3кг
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 пачка
Період постачання (не задано)
Рідина SD Ducera Liquid 250мл
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 флакон
Період постачання (не задано)
Рідина OCL Ducera Liquid 50мл
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 флакон
Період постачання (не задано)
Круг еластичний полірувальний для бормашини (зелений) діаметр 22мм товщина 3,0мм
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 50 штука
Період постачання (не задано)
Паста полірувальна для металів та сплавів 100г
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 пачка
Період постачання (не задано)
Стоматологічні ватні валики 10ммх38мм. 1000шт пак. Блек Сі Мед
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
Гутаперчеві штифти №15-40 (Guttapercha). 120шт Мета Біомед
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 80 пачка
Період постачання (не задано)
Штифти внутріканальні анкерні стальні, пакетик 10шт одного розміру, Сімеда
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 50 пачка
Період постачання (не задано)
Штифти скловолоконні J-Este Post (Джен-ест Пост0 №2 6шт Джен Дентал
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 пачка
Період постачання (не задано)
Слиновідсмоктувачі стоматологічні зі знімним наконечником (100шт/уп) Блек Сі Мед
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 60 пачка
Період постачання (не задано)
Пульпоекстрактори Barbed broach 25мм 10шт/уп
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 40 пачка
Період постачання (не задано)
Серветки для пацієнта стоматологічні нагрудні 500шт/уп
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 пачка
Період постачання (не задано)
Артикуляційний папір Becht, Бехті червоно-синя 144 арк. 80мкм. Альфред Бехт
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
Головки полірувальні Кенда (KENDA) в асортименті. Кольтен/Валедент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 250 штука
Період постачання (не задано)
Штифти паперові №15-40 Спайдент, МЕТА Absorbent Paper Points. 200шт/уп Мета Біомед
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 65 пачка
Період постачання (не задано)
Профайли SOCO SC Assorted №6 25мм
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 пачка
Період постачання (не задано)
К-Files Mani №15-40 25мм 6шт. ручний файл
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 25 пачка
Період постачання (не задано)
Лезо до скальпеля розм. 20 №100 "Волес"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 пачка
Період постачання (не задано)
Лентуло (Lentulo) каналонаповнювачі №2 25мм (4шт) DENSPLY
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
Лентуло (Lentulo) каналонаповнювачі №2 25мм (4шт) Mani
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 15 пачка
Період постачання (не задано)
Голки ендодонтичні ENDO-TOP розм. 0,3х25 Церкамед
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 60 штука
Період постачання (не задано)
Соф-лекс (Sof-Lex) диски - комплексна система полірування набір 50шт. 3м Ecne
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 15 пачка
Період постачання (не задано)
Голки стоматологічні ін'єкційні MASTER розм. 0,3х25мм; 0,4х38 100шт Технофарм
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 35 пачка
Період постачання (не задано)
Мікробраші (аплікатори) стоматологічні середні 100шт "Латус"
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 50 пачка
Період постачання (не задано)
Бори діамантові для турбінного наконечника в асортименті Mani
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 50 штука
Період постачання (не задано)
Мінеральне масло спрей НТА (Mineral Dental Oil) 500мл
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 флакон
Період постачання (не задано)
Кутовий наконечник для мікромотора з кнопковою фіксацією бора COXO
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Наконечник турбінний з кнопковою фіксацією бора (М4) COXO
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 000.00 UAH