-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Малогабаритні навантажувачі (Малогабаритні навантажувачі вантажопідйомністю 2 тони для роботи у критих вагонах.)
Тендер Prozorro UA-2018-11-06-000830-a
детальніше див. тендерну документацію
Завершена
800 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
a0b64413fa084536b622250151e8bf9d
Внутрішній номер закупівлі:
2817990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-06-000830-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салій Надія Миколаївна (048)727-14-30 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 500.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2018 20:10 - 12.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2018 20:10 - 22.11.2018 10:00
Аукціон:
23.11.2018 13:07 - 23.11.2018 13:34
Період кваліфікації:
23.11.2018 13:34 - 30.11.2018 12:48
Період завантаження договору:
23.11.2018 13:34 - 13.12.2018 13:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Малогабаритні навантажувачі (Малогабаритні навантажувачі вантажопідйомністю 2 тони для роботи у критих вагонах.)
Кількість
2 одиниця
Період постачання
11.12.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Демікс
Оскарження: 23.11.2018 13:34 - 11.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24438416
-
Контактна особа:
Черненко Олег Миколайович +380676224581 chernenko.oleg@demix.com.ua http://www.demix.com.ua
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, Київ, проспект Миколи Бажана, буд. 30
Оскарження: 23.11.2018 13:34 - 11.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
692 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
680 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2018 12:48
Документи
25
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКВІВЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37502259
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКВІВЕС» +380442200522 kulik@ekvives.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02094, м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 8, оф. 199.
Початкова пропозиція
741 080.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
683 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
ТОВ "ЕМЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38915418
-
Контактна особа:
Василь Княгницький +380505160221,+380554954911 pemz12@yandex.ua
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, м. Нова Каховка, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 43-Л, кімната 3
Початкова пропозиція
799 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
799 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
783916c55b7b422ea2a4097e8f673b66
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-06-000830-a-a1
Постачальник:
ТОВ Демікс
×
-
Код ЄДРПОУ:
24438416
-
Контактна особа:
Черненко Олег Миколайович +380676224581 chernenko.oleg@demix.com.ua http://www.demix.com.ua
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, Київ, проспект Миколи Бажана, буд. 30
Номер договору:
№ ОД/М-18-1315-НЮ
Сума договору:
680 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
28.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний