-
Відкриті торги
-
КЕП
Малогабаритні навантажувачі (Малогабаритні навантажувачі вантажопідйомністю 2 тони для роботи у критих вагонах.)
детальніше див. тендерну документацію
680 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
783916c55b7b422ea2a4097e8f673b66
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-06-000830-a-a1
Постачальник:
ТОВ Демікс
×
-
Код ЄДРПОУ:
24438416
-
Контактна особа:
Черненко Олег Миколайович +380676224581 chernenko.oleg@demix.com.ua http://www.demix.com.ua
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, Київ, проспект Миколи Бажана, буд. 30
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
детальніше див. тендерну документацію
Номер договору:
№ ОД/М-18-1315-НЮ
Дата підписання:
28.12.2018 00:00
Період дії договору:
28.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
680 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Малогабаритні навантажувачі (Малогабаритні навантажувачі вантажопідйомністю 2 тони для роботи у критих вагонах.)
Кількість
2 одиниця
Період постачання
11.12.2018 - 31.12.2018