-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-02-03-016089-a
Завершена
2 154 992.00
UAH без ПДВ
Номер:
dac7b904e58d4100acad2ff01aa86da2
Внутрішній номер закупівлі:
28173330
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-03-016089-a
Замовник:
Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017180
-
Адреса:
44255, Україна, Волинська область, Седлище, вул.Валентина Григорука, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Струк Жанна Олександрівна +380996210442 sedlysche@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 154 992.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.02.2026 20:17 - 08.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2026 20:17 - 11.02.2026 18:00
Аукціон:
з 12.02.2026 12:07
Період кваліфікації:
11.02.2026 18:00 - 18.02.2026 16:39
Період завантаження договору:
24.02.2026 00:00 - 06.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 154 992.00 Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років