-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Оголошено тендер
2 154 992.00
UAH
Номер:
495282f15b36494d93c4b6937bda1ea6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-03-019684-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017180
-
Адреса:
44255, Україна, Волинська область, Седлище, вул.Валентина Григорука, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017180
-
Адреса:
44255, Україна, Волинська область, Седлище, вул.Валентина Григорука, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 154 992.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до потреби на очікувану вартість на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.02.2026 19:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років
Кількість
10960 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років
Кількість
10800 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Кількість
6960 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСедлище
Сума1 508 494.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСедлище
Сума646 498.00 UAH