-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, а саме: надання послуг з організації робочого середовища у тому числі прибирання приміщень будівлі, утримання та догляд за адміністративною будівлею департаменту капітального будівництва Дніпровської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-02-03-013763-a
Торги відмінено
1 931 297.40
UAH з ПДВ
Номер:
a61aa4a95ef64baca25cf3d05f7662d0
Внутрішній номер закупівлі:
28171012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-03-013763-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44053418
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Троїцька, 21 а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Максименко +380567294048 natamax1988@i.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/departament-kapitalnogo-budivnictva-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 931 297.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.02.2026 16:25 - 08.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2026 16:25 - 11.02.2026 00:00
Аукціон:
11.02.2026 13:23 - 11.02.2026 13:46
Період кваліфікації:
з 11.02.2026 13:46
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6cd73283bc82411a9c87c1401716ae42
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У зв’язку з укладанням договору за результатами процедури закупівлі: «Експлуатаційні послуги, а саме: надання послуг з організації робочого середовища у тому числі прибирання приміщень будівлі, утримання та догляд за адміністративною будівлею департаменту капітального будівництва Дніпровської міської ради» за Кодом згідно основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" ДК 021:2015: 98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послуги (далі – Закупівля), (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-23-014525-a, договір № 23/03-1 від 23.03.2026 року, взято на облік органами Казначейства України відповідно до вимог порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань) потреба у проведенні закупівлі за процедурою (номер закупівлі № UA-2026-02-03-013763-a) відпала.
Таким чином, подальше проведення цієї закупівлі є недоцільним, що відповідає підставам для скасування, передбаченим підпунктом 1 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
27.03.2026 14:41 - 07.04.2026 00:00
Дата опублікування:
27.03.2026 14:41
Дата виконання:
07.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
Номер:
ed224a6577114ed0b7a7870b4a0a0c24
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У зв’язку зі зміною обсягу видатків та відсутністю необхідних бюджетних асигнувань на здійснення закупівлі, що унеможливлює взяття фінансових зобов’язань та їх реєстрацію у в органах державної казначейської служби у встановленому порядку, а також виконання договору про закупівлю, прийнято рішення про відміну процедури закупівлі. Таким чином, відповідно підпункту 3 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг. Врахо
Період оскарження:
19.02.2026 17:02 - 02.03.2026 00:00
Дата опублікування:
19.02.2026 17:02
Дата виконання:
19.02.2026 17:00
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴1 931 297.40 Експлуатаційні послуги, а саме: надання послуг з організації робочого середовища у тому числі прибирання приміщень будівлі, утримання та догляд за адміністративною будівлею департаменту капітального будівництва Дніпровської міської ради