-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 2
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів, послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2026-02-03-011009-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Завершена
1 801 777.71
UAH з ПДВ
Номер:
98fe6424b7d6472b8ef5c6d9365d937d
Внутрішній номер закупівлі:
28168277
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-03-011009-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 801 777.71 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.02.2026 15:08 - 13.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2026 15:08 - 16.02.2026 16:00
Аукціон:
17.02.2026 11:10 - 17.02.2026 12:51
Період кваліфікації:
17.02.2026 12:51 - 26.02.2026 15:55
Період завантаження договору:
04.03.2026 00:00 - 14.03.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴648 105.60 Лот 1. Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень.
- Лот №2 ₴1 088 377.33 Лот 2. Послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів.
- Лот №3 ₴65 294.78 Лот 3. Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 36 одиниць.