-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів, послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів) Лот 1– Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень. Лот 2 – Послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів. Лот 3– Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 36 одиниць.
Оголошено тендер
1 801 777.71
UAH
Номер:
c3081a8b28f144698abfcdeee4bd8933
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-03-012317-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 801 777.71 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів, послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів)
Лот 1– Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень.
Лот 2 – Послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів.
Лот 3– Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 36 одиниць.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Дата опублікування:
03.02.2026 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 801 777.71 UAH