-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-02-02-014310-a
Завершена
9 351 885.60
UAH без ПДВ
Номер:
6c9557b28ea24034af099def899fc57c
Внутрішній номер закупівлі:
28156006
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-02-014310-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42043220
-
Адреса:
44200, Україна, Волинська область, Любешів, вул.Незалежності , 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумік Тетяна Михайлівна +380663650432 uprgumpol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 351 885.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.02.2026 18:20 - 08.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2026 18:20 - 11.02.2026 18:00
Аукціон:
з 12.02.2026 11:38
Період кваліфікації:
11.02.2026 18:00 - 17.02.2026 17:16
Період завантаження договору:
23.02.2026 00:00 - 05.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 351 885.60 Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років