-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Оголошено тендер
9 351 885.60
UAH
Номер:
63dba1d29bf6448d82134c4a41885423
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-02-018269-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42043220
-
Адреса:
44200, Україна, Волинська область, Любешів, вул.Незалежності , 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42043220
-
Адреса:
44200, Україна, Волинська область, Любешів, вул.Незалежності , 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 351 885.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Примітки:
річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи протокол № 8 від 02.02.2026 року. Закупівля здійснюється відповідно до потреби на очікувану вартість на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.02.2026 18:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюбешів
Сума6 546 319.92 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюбешів
Сума2 805 565.68 UAH