-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
капітальний ремонт вхідних груп Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради для забезпечення доступності маломобільних груп населення та осіб з обмеженими можливостями за адресою: м. Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-02-02-013125-a
Завершена
306 730.00
UAH з ПДВ
Номер:
e6d140d4705d4e69bcbc8257f355e69d
Внутрішній номер закупівлі:
28154826
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-02-013125-a
Замовник:
КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110284
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільницька Єлізавета-Роксолана Вікторівна +380501731116 soctercentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
306 730.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2026 16:51 - 15.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2026 16:51 - 18.02.2026 00:00
Аукціон:
з 18.02.2026 13:41
Період кваліфікації:
18.02.2026 00:00 - 23.02.2026 14:28
Період завантаження договору:
01.03.2026 00:00 - 11.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴306 730.00 капітальний ремонт вхідних груп Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради для забезпечення доступності маломобільних груп населення та осіб з обмеженими можливостями за адресою: м. Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)