• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

капітальний ремонт вхідних груп Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради для забезпечення доступності маломобільних груп населення та осіб з обмеженими можливостями за адресою: м. Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

306 730.00 UAH
Номер: 37134c36de6b4b229a04dbc5bcdc1b87
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-02-013480-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
Замовник: КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
Очікувана вартість: 306 730.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: капітальний ремонт вхідних груп Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради для забезпечення доступності маломобільних груп населення та осіб з обмеженими можливостями за адресою: м. Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 02.02.2026 15:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
капітальний ремонт вхідних груп Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради для забезпечення доступності маломобільних груп населення та осіб з обмеженими можливостями за адресою: м. Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 18.05.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгород
Сума306 730.00 UAH