-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт благоустрою території набережної річки Тетерів в місті Житомирі з розміщенням обєктів фізичної культури і спорту (I черга)
Тендер Prozorro UA-2018-10-25-002769-c
Завершена
20 284 657.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 100 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 100 000.00 UAH
Номер:
01d178a3b39e47b780d22a8a7e89e5b0
Внутрішній номер закупівлі:
2814794
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-25-002769-c
Замовник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
В'ячеслав Глазунов +380412445716 ukbgmr@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45112720-8 Благоустрій спортивних майданчиків і зон відпочинкуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
20 284 657.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2018 17:58 - 01.12.2018 11:59
Період прийому пропозицій:
25.10.2018 17:58 - 11.12.2018 11:59
Аукціон:
12.12.2018 11:23 - 12.12.2018 11:44
Період кваліфікації:
12.12.2018 11:44 - 13.12.2018 17:37
Період завантаження договору:
13.12.2018 14:50 - 02.01.2019 14:50
Нецінові критерії:
Строк виконання робіт 10%
Строк виконання робіт
Умови оплати (відстрочка оплати) 10%
Умови оплати (відстрочка оплати)
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт благоустрою території набережної річки Тетерів в місті Житомирі з розміщенням обєктів фізичної культури і спорту (I черга)
Кількість
1 роботи
Період постачання
24.12.2018 - 24.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО " ФАВОРИТ ОПТ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ "ФАВОРИТ"
Оскарження: 13.12.2018 14:50 - 24.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20419787
-
Контактна особа:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО " ФАВОРИТ ОПТ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ "ФАВОРИТ" +380503138870 prav_stroy@favoryt.com http://favoryt.org/
-
Адреса:
Україна, Житомирська обл., Житомир, 10025, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛИЦЯ ВІТРУКА, будинок 6
Оскарження: 13.12.2018 14:50 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
19 892 713.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
16 433 108.03 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2018 17:37
Документи
62
Скарги
0
ТОВ УК "Комфорт-Буд"
Оскарження: 12.12.2018 11:44 - 24.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40223320
-
Контактна особа:
Балакішієв Станіслав Закірович +380672087853 natasha-chislina@yandex.ru
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. 8 Березня,13
Оскарження: 12.12.2018 11:44 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
18 495 252.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
18 220 251.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.12.2018 14:50
Документи
57
Скарги
0
Контракти
Номер:
b7ca40465b9f45519a6af2212cc0f0aa
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-25-002769-c-c1
Постачальник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО " ФАВОРИТ ОПТ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ "ФАВОРИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20419787
-
Контактна особа:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО " ФАВОРИТ ОПТ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ "ФАВОРИТ" +380503138870 prav_stroy@favoryt.com http://favoryt.org/
-
Адреса:
Україна, Житомирська обл., Житомир, 10025, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛИЦЯ ВІТРУКА, будинок 6
Номер договору:
107
Сума договору:
16 433 108.03 UAH з ПДВ
Сума договору:
13 694 256.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.12.2018 15:00
Статус:
Виконаний