-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
22450000-9 – Освітні документи: дипломи про вищу освіту, бланки додатка до диплома, студентські квитки державного зразка, академічні довідки(без нумерації)
Тендер Prozorro UA-2026-02-02-003618-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e3b2b27d1eea4f37b338c6e573ec10c5
Внутрішній номер закупівлі:
28145354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-02-003618-a
Замовник:
Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997335
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Кузнечна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сумський Ігор 380975886464 igor.sumskij@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2026 11:33 - 07.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2026 11:33 - 10.02.2026 12:00
Аукціон:
з 11.02.2026 13:54
Період кваліфікації:
10.02.2026 12:00 - 11.02.2026 10:33
Період завантаження договору:
17.02.2026 00:00 - 27.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 22450000-9 – Освітні документи: дипломи про вищу освіту, бланки додатка до диплома, студентські квитки державного зразка, академічні довідки(без нумерації)