-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
22450000-9 – Освітні документи: дипломи про вищу освіту, бланки додатка до диплома, студентські квитки державного зразка, академічні довідки(без нумерації)
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
1c20f10c6f044dbea41a97611a9f2786
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-02-003120-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997335
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Ковальська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997335
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Ковальська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
22450000-9 – Освітні документи: дипломи про вищу освіту, бланки додатка до диплома, студентські квитки державного зразка, академічні довідки(без нумерації)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.02.2026 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума120 000.00 UAH