-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лот №1 - Грозорозрядники, Обмежувачі перенапруження, Вимикачі-роз’єднувачі; Лот №2 Обмежувачі перенапруг, розподільні пристрої) )
Тендер Prozorro UA-2026-01-30-011266-a
Завершена
3 450 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
567e29f2994f4926b83b6e0c8e521750
Внутрішній номер закупівлі:
28133483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-30-011266-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Мамай +380372581192 tender@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 450 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.01.2026 14:35 - 04.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2026 14:35 - 07.02.2026 01:00
Аукціон:
09.02.2026 11:19 - 09.02.2026 15:38
Період кваліфікації:
09.02.2026 15:38 - 10.02.2026 15:44
Період завантаження договору:
16.02.2026 00:00 - 26.02.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 250 000.00 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лот №1 - Грозорозрядники, Обмежувачі перенапруження, Вимикачі-роз’єднувачі;)
- Лот №2 ₴200 000.00 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл ( Лот №2 Обмежувачі перенапруг, розподільні пристрої)