• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лот №1 - Грозорозрядники, Обмежувачі перенапруження, Вимикачі-роз’єднувачі; Лот №2 Обмежувачі перенапруг, розподільні пристрої) )

Оголошено тендер

4 140 000.00 UAH
Номер: bc3c0d09f7d940ad8e856f2091a5200d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-30-012033-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Чернівціобленерго"
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Очікувана вартість: 4 140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Лот №1 - Грозорозрядники, Обмежувачі перенапруження, Вимикачі-роз’єднувачі; Лот №2 Обмежувачі перенапруг, розподільні пристрої) )
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 30.01.2026 13:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 140 000.00 UAH