• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо зимове (у скретч-картках/талонах), код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"

Дизельне паливо зимове (у скретч-картках/талонах)

Завершена

17 754.00 UAH з ПДВ
Номер: 4773db42bf7b46c9a37ba63d05654c3e
Внутрішній номер закупівлі: 28125973
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-30-003741-a   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Контактна особа: Катерина Камінькова +380577251900 gudpss@kh-consumer.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 754.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.01.2026 11:01 - 04.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.01.2026 11:01 - 07.02.2026 00:00
Аукціон: з 09.02.2026 15:52
Період кваліфікації: 07.02.2026 00:00 - 11.02.2026 09:47
Період завантаження договору: 17.02.2026 00:00 - 27.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 754.00 Дизельне паливо зимове (у скретч-картках/талонах)