• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо зимове (у скретч-картках/талонах), код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"

Оголошено тендер

17 754.00 UAH
Номер: a45f03eeaa59481180f7991811ef560a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-30-003989-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Очікувана вартість: 17 754.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо зимове (у скретч-картках/талонах), код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Примітки: Дизельне паливо зимове (у скретч-картках/талонах)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.01.2026 10:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412010 - Керівництво та управління у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума17 754.00 UAH