-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні брикети РУФ за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-01-30-001492-a
Завершена
1 507 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
7c32991ec9f34055a57bf69c7ec55e4e
Внутрішній номер закупівлі:
28123735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-30-001492-a
Замовник:
Виконавчий комітет Мозолевської сільської ради Нікопольського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41784088
-
Адреса:
53264, Україна, Дніпропетровська область, с. Мозолевське, вул. Соборна, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мар'яна Жінчин +380991274971 plan_msr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 507 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети РУФ
Кількість
27 тонна
Період постачання
до 10.02.2026
Місце постачання
53260, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н, с. Новоіванівка, вул. Шкільна, 3
На карті
Паливні брикети РУФ
Кількість
18 тонна
Період постачання
до 10.02.2026
Місце постачання
53253, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н, с. Чистопіль, вул. Соборна, 8
На карті
Паливні брикети РУФ
Кількість
30 тонна
Період постачання
до 10.02.2026
Місце постачання
53271, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н, с. Воля, вул. Дружби, 80
На карті
Паливні брикети РУФ
Кількість
21 тонна
Період постачання
до 10.02.2026
Місце постачання
53264, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н, с. Мозолевське, вул. Слави, 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Ворта Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45644096
-
Контактна особа:
+380933644184
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний будинок 158 корпус Б квартира 307
Ціна пропозиції
1 507 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.01.2026 09:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8928101304c41299c37754122912379
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-30-001492-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Ворта Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45644096
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний будинок 158 корпус Б квартира 307
Номер договору:
05
Сума договору:
1 507 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.01.2026 09:37
Статус:
Підписаний