-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Паливні брикети РУФ за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо
Оголошено тендер
1 507 200.00
UAH
Номер:
8afaf7494f9e4702b082b75187538264
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-30-001865-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Мозолевської сільської ради Нікопольського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41784088
-
Адреса:
53264, Україна, Дніпропетровська область, с. Мозолевське, вул. Соборна, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Мозолевської сільської ради Нікопольського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41784088
-
Адреса:
53264, Україна, Дніпропетровська область, с. Мозолевське, вул. Соборна, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 507 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні брикети РУФ за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо
Примітки:
Враховуючи наявну потребу замовника, що підтверджена Рішенням Виконавчого комітету Мозолевської сільської ради Нікопольського району Дніпропетровської області від 27 січня 2026 року № 23 «Про визнання нагальної потреби у закупівлі товару» існує необхідність у здійсненні закупівлі по предмету: Паливні брикети РУФ за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо.
Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та / або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Нагальна потреба у закупівлі по предмету: Паливні брикети РУФ за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо, підтверджується службовою запискою начальника відділу ЖКГ, транспорту та комунальної власності Тетяною МОДНОЮ, що додається до протоколу.
У зв’язку з необхідністю забезпечення безперебійного опалення приміщень закладів освіти та культури Мозолевської сільської ради виникла нагальна потреба у здійсненні закупівлі твердого палива (паливних брикетів) для підтримання стабільного температурного режиму в опалювальний період.
З метою забезпечення закладів паливними брикетами попередньо двічі проводилися закупівлі паливних брикетів із лушпиння соняшника.
Так, 17 листопада 2025 року було оголошено та проведено першу процедуру закупівлі, за результатами якої постачальником було визначено ФОП Шабаєву Ксенію Дмитрівну, однак 17 грудня 2025 року надійшов лист про неможливість забезпечити поставку у зв’язку з постійними відключеннями електроенергії та нестабільною роботою виробництва, унаслідок чого договір не було укладено.
30 грудня 2025 року повторно оголошено та проведено другу процедуру закупівлі, за результатами якої постачальником визначено ФОП Тішечка Артема Ігоровича. Проте 23 січня 2026 року отримано повідомлення про неможливість забезпечити стабільне виробництво та постачання брикетів через тривалі й регулярні відключення електроенергії, унаслідок чого договір також не був підписаний.
Крім того, на даний час ускладнено (а подекуди й фактично відсутня можливість) оперативно придбати паливні брикети із лушпиння соняшника на території Дніпропетровської області та близько розташованих областей у зв’язку з відсутністю сировини для їх виготовлення, а також нестабільністю роботи виробників через перебої електропостачання. За таких умов забезпечення закладів твердим паливом у потрібні строки є критично проблемним, а ситуація з кожним днем набуває більшої невизначеності.
Наразі виникла необхідність проведення нової процедури закупівлі, яка триватиме не менше 30 календарних днів. Водночас у закладах освіти та культури Мозолевської сільської ради наявні залишки твердого палива забезпечують безперебійне опалення лише на 2 дні. Подальша відсутність палива неминуче призведе до зриву опалювального процесу, порушення належних умов роботи закладів та реальної загрози зупинення їх діяльності.
За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, у лютому 2026 року можливі періоди істотного зниження температури повітря тривалістю 3–10 днів, із середньою нічною температурою -2…-6 °C та можливими морозами до -9…-15 °C.
З огляду на викладене, з метою недопущення негативних наслідків, забезпечення безперервної роботи закладів, а також для уникнення розмерзання систем теплопостачання і значних фінансових втрат, необхідно терміново здійснити закупівлю твердого палива (паливних брикетів) по нагальній потребі на період проведення основної процедури закупівлі відповідно до вимог чинного законодавства України.
При цьому, пріоритетним видом палива для закупівлі залишаються паливні брикети із лушпиння соняшника. Разом з тим, у разі відсутності реальної можливості їх придбання у необхідні строки, з метою недопущення зупинення опалення, планується здійснити закупівлю паливних брикетів із пресованої деревини як альтернативного виду твердого палива, придатного для забезпечення теплопостачання закладів.
Зазначений вид палива може бути використаний для забезпечення теплопостачання закладів освіти та культури Мозолевської сільської ради.
Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у товарах за предметом закупівлі: Паливні брикети РУФ за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
30.01.2026 09:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливні брикети РУФ
Кількість
27 тонна
Період постачання
(не задано)
Паливні брикети РУФ
Кількість
18 тонна
Період постачання
(не задано)
Паливні брикети РУФ
Кількість
30 тонна
Період постачання
(не задано)
Паливні брикети РУФ
Кількість
21 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМозолевське
Сума329 700.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМозолевське
Сума1 177 500.00 UAH