-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельний генератор (31120000-3 «Генератори»)
Тендер Prozorro UA-2026-01-29-016189-a
Завершена
295 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
3424d4a5f67147bc880a00fe38631915
Внутрішній номер закупівлі:
28119207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-29-016189-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359121
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Кучерявий +380933448345 tender_sheu_podil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
295 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.01.2026 16:30 - 03.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2026 16:30 - 06.02.2026 00:00
Аукціон:
06.02.2026 11:38 - 06.02.2026 12:01
Період кваліфікації:
06.02.2026 12:01 - 12.02.2026 13:45
Період завантаження договору:
18.02.2026 00:00 - 28.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴295 500.00 Дизельний генератор