-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельний генератор (31120000-3 «Генератори»)
Оголошено тендер
295 500.00
UAH
Номер:
7641533e6bc3421ea2649792526b560d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-29-019510-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359121
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359121
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
295 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельний генератор (31120000-3 «Генератори»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
Дата опублікування:
29.01.2026 16:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума295 500.00 UAH