-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-01-28-017666-a
Завершена
704 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0fbee8e20d614549a25b077cea1e1b59
Внутрішній номер закупівлі:
28101548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-28-017666-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Колодчак +380322586783 zakupivli_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
704 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.01.2026 18:08 - 02.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2026 18:08 - 05.02.2026 00:00
Аукціон:
з 05.02.2026 14:41
Період кваліфікації:
05.02.2026 00:00 - 09.02.2026 19:06
Період завантаження договору:
15.02.2026 00:00 - 25.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴704 000.00 Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби