• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби

Оголошено тендер

704 000.00 UAH
Номер: a052d294c09a47cb831f754a5fc729e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-28-021191-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Замовник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Очікувана вартість: 704 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.01.2026 18:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 2 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенційні кошти
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума704 000.00 UAH