-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Снігоприбирач SnowLine 620 Е ІІІ або еквівалент згідно коду ДК 021:2015 - ДК 021:2015- 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-01-28-011977-a
Завершена
136 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6f7e4d4cfa404256bc8530122f123fc8
Внутрішній номер закупівлі:
28095844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-28-011977-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛІТЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32017591
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, м. Конотоп, просп. Миру, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Марусиченко +380978115959 ekonomistkpm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
136 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.01.2026 14:47 - 02.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2026 14:47 - 05.02.2026 16:00
Аукціон:
06.02.2026 14:51 - 06.02.2026 15:14
Період кваліфікації:
06.02.2026 15:14 - 20.02.2026 13:10
Період завантаження договору:
26.02.2026 00:00 - 08.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴136 000.00 Снігоприбирач SnowLine 620 Е ІІІ (або еквівалент)