-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Снігоприбирач SnowLine 620 Е ІІІ або еквівалент згідно коду ДК 021:2015 - ДК 021:2015- 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Оголошено тендер
136 000.00
UAH
Номер:
638b1029067a4add86fe96e59d9f5f9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-28-012647-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛІТЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32017591
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, м. Конотоп, просп. Миру, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛІТЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32017591
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, м. Конотоп, просп. Миру, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
136 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Снігоприбирач SnowLine 620 Е ІІІ або еквівалент згідно коду ДК 021:2015 - ДК 021:2015- 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Примітки:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Місцезнаходження: 41600, Україна , Сумська обл., м. Конотоп, вул. Садова, 45
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.01.2026 13:55
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
згідно наказу "Про проведення закупівлі снігоприбирачів" від 28.01.2026 № 8
-
Дата публікації:
28.01.2026 13:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Снігоприбирач SnowLine 620 Е ІІІ або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКонотоп
Сума136 000.00 UAH