-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 — Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-11-20-002152-c
Завершена
768 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 841.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 841.50 UAH
Номер:
0daa5ae9545843a39d83a587dc3fc9fc
Внутрішній номер закупівлі:
2809291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-20-002152-c
Замовник:
Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Вікторівна Бец +380553521219 gimnazia_vys@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
768 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 841.50 UAH
Період уточнення:
20.11.2018 15:19 - 26.11.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2018 15:19 - 06.12.2018 16:00
Аукціон:
07.12.2018 12:46 - 07.12.2018 13:07
Період кваліфікації:
07.12.2018 13:07 - 10.12.2018 15:56
Період завантаження договору:
07.12.2018 13:07 - 27.12.2018 13:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
53 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
74000, Україна, Херсонська область, Високопільський район, смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 51
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 07.12.2018 13:07 - 21.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 07.12.2018 13:07 - 21.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
532 491.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
532 491.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2018 15:56
Документи
13
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ" +380675352220 PROMGAZCITY@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Початкова пропозиція
586 127.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
586 127.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
ae87b18425434a0ba3bcd1dfc9898726
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-20-002152-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Номер договору:
19-106
Сума договору:
532 491.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
443 742.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
26.12.2018 10:00
Статус:
Виконаний