-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 — Газове паливо (природний газ)
532 491.00
UAH з ПДВ
Номер:
ae87b18425434a0ba3bcd1dfc9898726
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-20-002152-c-c1
Замовник:
Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Контактна особа:
Оксана Вікторівна Бец +380553521219 gimnazia_vys@ukr.net
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
19-106
Дата підписання:
26.12.2018 10:00
Період дії договору:
26.12.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
532 491.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 88 748.50 UAH)
Оплачено:
462 022.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 77 003.79 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
53 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
74000, Україна, Херсонська область, Високопільський район, смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 51
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
c5127145dbdf4b26a56b316f9bbe9488
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідності до норм п2 частини четвертої ст. 36 Закону. Ціна природного газу складає - 11050,00 грн. з ПДВ і тарифом на транспортування, підтверджений обсяг постачання - 48,1892307 тис.м.куб. Загальна вартість договору 532491,00 грн. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
19-106
Дата внесення змін до договору:
22.01.2019 15:55
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
430fa092fbf94c899165d894eff79005
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідностідо норм п 2 частини четвертої ст 36 Закону. ЦІна природного газу складає 12150,00 грн з ПДВ і тарифом на транспортування, підтверджений обсяг постачання - 43,8264197 тис. куб. м. Загальна вартість договору 532491,00 грн з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
19-106
Дата внесення змін до договору:
25.01.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
5e0cb893dfe240d888a2f486e0b80b7f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміну внесено у відповідності норм п. 7 частини четвертої ст. 36 Закону. Ціна природного газу складає 11991,00 грн з ПДВ і без тарифу на транспортування. Підтверджений обсяг постачання 43,8264197 тис. куб. м. Вартість договору 529274,84 грн. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
22.07.2019 11:45
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c0c277c61a624029a23955fe21743925
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Замовлення обсягів природного газу на місяць
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
12.09.2019 14:02
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
7187aecc8a5745408ec22aaa9580725c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідності норм п 2 част 5 ст 36 Закону "Про публічні закупівлі" узгодження ціни в бік зменшення без зменшення кількості. Підтверджений обсяг постачання 43,8264197 тис.куб.м, вартиість договору 505588 грн. 53коп. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
29.11.2019 14:16
Статус:
Опубліковано