-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливно-мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-01-27-014246-a
Торги не відбулися
240 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ea5c27201adf44b5940d93e6d5156d47
Внутрішній номер закупівлі:
28078520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-27-014246-a
Замовник:
Ємільчинська селищна рада Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04347605
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 18А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Перегуда +380414921210 emrada.prozorro@gmail.com https://emrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.01.2026 15:39 - 01.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2026 15:39 - 04.02.2026 08:00
Аукціон:
з 05.02.2026 12:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 Паливо-мастильні матеріали