-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливно-мастильні матеріали
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
daf7f2912ad94400b831ca02fbdac89c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-27-017099-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ємільчинська селищна рада Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04347605
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 18А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Ємільчинська селищна рада Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04347605
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 18А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливно-мастильні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.01.2026 15:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А–95
Кількість
3700 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
300 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяЄмільчине
Сума240 000.00 UAH