-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015-72410000-7- Послуги провайдерів (Послуги доступу до мережі Інтернет)
Тендер Prozorro UA-2026-01-27-007765-a
Завершена
116 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
81fd522bb81640d89653b892bf9d20a3
Внутрішній номер закупівлі:
28072050
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-27-007765-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39028882
-
Адреса:
20001, Україна, Черкаська область, Христинівка, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Невшупа Тетяна Анатоліївна 380474561548 nevshupa83@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
116 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.01.2026 12:44 - 01.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2026 12:44 - 04.02.2026 00:00
Аукціон:
з 04.02.2026 14:41
Період кваліфікації:
04.02.2026 00:00 - 05.02.2026 10:11
Період завантаження договору:
11.02.2026 00:00 - 21.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 000.00 Код за ДК 021:2015-72410000-7- Послуги провайдерів (Послуги доступу до мережі Інтернет)