-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015-72410000-7- Послуги провайдерів (Послуги доступу до мережі Інтернет)
Оголошено тендер
116 000.00
UAH
Номер:
c5850fb04b29488c90bda0ef0dfa8e58
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-27-007122-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39028882
-
Адреса:
20001, Україна, Черкаська область, Христинівка, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39028882
-
Адреса:
20001, Україна, Черкаська область, Христинівка, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
116 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021:2015-72410000-7- Послуги провайдерів
(Послуги доступу до мережі Інтернет)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.01.2026 11:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяХристинівська
Сума116 000.00 UAH