• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з охорони приміщень

Завершена

260 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер: 750481a7f69c4f3594baf87f4e10151d
Внутрішній номер закупівлі: 2806813
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-20-001402-b   
Замовник: Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
Контактна особа: Пронь Микола Олександрович 380362623298 office@rv.treasury.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 300.00 UAH
Період уточнення: 20.11.2018 15:29 - 25.11.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 20.11.2018 15:29 - 05.12.2018 16:00
Аукціон: 06.12.2018 12:35 - 06.12.2018 13:02
Період кваліфікації: 06.12.2018 13:02 - 12.12.2018 16:45
Період завантаження договору: 12.12.2018 16:34 - 01.01.2019 16:34

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони приміщень
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 8760 людино-година
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 33028, Україна, Рівненська область, Рівне, Симона Петлюри, 13 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "СБ ШЕРИФ"

Оскарження: 06.12.2018 13:02 - 23.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 240 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
227 672.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.12.2018 16:34
Документи 20
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Відок-ГІКС"

Оскарження: 12.12.2018 16:34 - 23.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 249 660.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
227 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2018 16:45
Документи 12
Скарги 0
Приватне підприємство "ОМЕГА-АНТИКРИМІНАЛ"
Початкова пропозиція 258 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: fbdac29fad824cb0ac5fa3641f3cc8cb
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-20-001402-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Відок-ГІКС"
Номер договору: 80
Сума договору: 247 104.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2019 00:00 - 31.01.2020 00:00
Дата підписання: 26.12.2018 12:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_Відок.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 2-141-19.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 3-8-20.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Звіт про виканання договору (Охоронні послуги).pdf
p7s
sign.p7s