-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з охорони приміщень
Договір на надання послуг з охорони приміщення (цілодобова фізична охорона (один пост охорони) адміністративного приміщення, гаражу та території по внутрішньому периметру з дотриманням пропускного режиму).
247 104.00
UAH без ПДВ
Номер:
fbdac29fad824cb0ac5fa3641f3cc8cb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-20-001402-b-b1
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
-
Контактна особа:
Пронь Микола Олександрович 380362623298 office@rv.treasury.gov.ua
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, С.Петлюри, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Відок-ГІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33982542
-
Контактна особа:
Гамків Григорій Дем'янович 0503379837, ohorona-vidok@mail.ru
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Соборна, 63
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Договір на надання послуг з охорони приміщення (цілодобова фізична охорона (один пост охорони) адміністративного приміщення, гаражу та території по внутрішньому периметру з дотриманням пропускного режиму).
Номер договору:
80
Дата підписання:
26.12.2018 12:00
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.01.2020 00:00
Сума договору:
247 104.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
247 104.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони приміщень
Кількість
8760 людино-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
ae9991a84b7f4fd9ad4f64e0c00aa538
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 2/141-19
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 16:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
57b8abe2d89f459c8c7cb04aece91d1f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Вартість послуг за договором на 2020 рік становить 19344,00 грн без ПДВ, що не перевищує 20 відсотків суми визначеної в Договорі. Обсяг послуг за договором - 9504 людино-години.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 3/8-20
Дата внесення змін до договору:
20.01.2020 15:00
Статус:
Опубліковано