-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Світильник вуличний»
Тендер Prozorro UA-2026-01-26-013377-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
735affb3307344e7b834b019701a4711
Внутрішній номер закупівлі:
28057969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-26-013377-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНЕ ГОСПОДАРЧЕ УПРАВЛІННЯ "КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43962669
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м.Новояворівськ, Шептицького, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Баран +380962139740 mgykomfort@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.01.2026 15:10 - 31.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2026 15:10 - 03.02.2026 00:00
Аукціон:
з 03.02.2026 15:19
Період кваліфікації:
03.02.2026 00:00 - 04.02.2026 15:36
Період завантаження договору:
10.02.2026 00:00 - 20.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 «Світильник вуличний»