-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Світильник вуличний»
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
5346a110916b404e9fa10d3c393e87ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-26-016111-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНЕ ГОСПОДАРЧЕ УПРАВЛІННЯ "КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43962669
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м.Новояворівськ, Шептицького, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНЕ ГОСПОДАРЧЕ УПРАВЛІННЯ "КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43962669
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м.Новояворівськ, Шептицького, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Світильник вуличний»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.01.2026 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовояворівська
Сума1 000 000.00 UAH