-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))
Тендер Prozorro UA-2026-01-23-013833-a
Завершена
500 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3d5c15ccb07e4c9b9719c36f71add701
Внутрішній номер закупівлі:
28036676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-23-013833-a
Замовник:
ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05391005
-
Адреса:
35800, Україна, Рівненська область, м. Острог, вул. Героїв Майдану, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Хахльова +380673824322 prozoromr1@ukr.net http://www.ostroh-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.01.2026 15:05 - 28.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2026 15:05 - 31.01.2026 14:41
Аукціон:
з 02.02.2026 14:19
Період кваліфікації:
31.01.2026 14:41 - 03.02.2026 16:44
Період завантаження договору:
09.02.2026 00:00 - 19.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))