-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
edc3df1f1f1f49deb19b9d8834dc78bb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-23-016232-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05391005
-
Адреса:
35800, Україна, Рівненська область, м. Острог, вул. Героїв Майдану, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05391005
-
Адреса:
35800, Україна, Рівненська область, м. Острог, вул. Героїв Майдану, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.01.2026 14:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))
Кількість
210 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяОстрозька
Сума500 000.00 UAH