-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій Гутівського ліцею
Тендер Prozorro UA-2026-01-22-015823-a
Торги не відбулися
336 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
12f75b679417431ba17269347edfb4d0
Внутрішній номер закупівлі:
28018649
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-22-015823-a
Замовник:
Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559324
-
Адреса:
77745, Україна, Івано-Франківська область, Гута, вул. Шевченка, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богославець Іванна Михайлівна +380989681110 jasjabogoslavec1990@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.01.2026 16:04 - 27.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2026 16:04 - 30.01.2026 09:00
Аукціон:
з 02.02.2026 12:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴336 000.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій Гутівського ліцею