-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій Гутівського ліцею
Оголошено тендер
336 000.00
UAH
Номер:
63bcd9d368a64de59fad83b4ad631d7e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-22-018127-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559324
-
Адреса:
77745, Україна, Івано-Франківська область, Гута, вул. Шевченка, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559324
-
Адреса:
77745, Україна, Івано-Франківська область, Гута, вул. Шевченка, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій Гутівського ліцею
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.01.2026 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГута
Сума134 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГута
Сума201 600.00 UAH