• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Природний газ (код за ДК 021:2015 код 09123000-7 - природний газ)

Завершена

990 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
Номер: 82c0c8d31fdd42988563bb81b21fc1c3
Внутрішній номер закупівлі: 2801540
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-23-000057-c   
Замовник: ЧЕРКАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СЛОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Человян +380502390766 04341790@mail.gov.ua http://cherkaska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 950.00 UAH
Період уточнення: 23.11.2018 08:39 - 28.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2018 08:39 - 08.12.2018 10:00
Аукціон: 10.12.2018 11:43 - 10.12.2018 12:11
Період кваліфікації: 10.12.2018 12:11 - 11.12.2018 13:59
Період завантаження договору: 10.12.2018 12:11 - 30.12.2018 12:11

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 66000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 84162, Україна, Донецька область, смт. Черкаське Слов"янського району, вул. Ясна буд.3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"

Оскарження: 10.12.2018 12:11 - 22.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 649 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
632 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2018 13:59
Документи 60
Скарги 0
ТОВ "ГАЗ ПЕТРОЛІУМ"
Початкова пропозиція 673 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
633 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 32
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Початкова пропозиція 712 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
712 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 71de31db9fcf44b09549dc5adf0ac5b3
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-23-000057-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Номер договору: 19-069
Сума договору: 632 940.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 26.12.2018 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 19-069.pdf
p7s
sign.p7s