• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

632 940.00 UAH з ПДВ
Номер: 71de31db9fcf44b09549dc5adf0ac5b3
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-23-000057-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 19-069
Дата підписання: 26.12.2018 09:00
Період дії договору: 01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 632 940.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 632 940.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 66000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 84162, Україна, Донецька область, смт. Черкаське Слов"янського району, вул. Ясна буд.3 На карті