-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Футболки та сорочки (код 18330000-1 за ДК 021:2015) (футболки)
Тендер Prozorro UA-2026-01-22-009185-a
Футболки
Торги не відбулися
1 469 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
bc747af0077045cbaf8d65f49d10da4c
Внутрішній номер закупівлі:
28012016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-22-009185-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Богдана Фединець +380322919948 b.fedynets@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18330000-1 Футболки та сорочкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 469 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.01.2026 13:15 - 30.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2026 13:15 - 02.02.2026 11:00
Аукціон:
з 03.02.2026 12:04
Період кваліфікації:
02.02.2026 11:00 - 05.02.2026 13:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 469 040.00 Футболки та сорочки (код 18330000-1 за ДК 021:2015) (футболки)