• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Футболки

Оголошено тендер

1 469 040.00 UAH
Номер: 13f7188021f741589cd3f272a4ef28a2
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-29-012147-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 1 469 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Футболки
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочки
Дата опублікування: 29.12.2025 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 469 040.00 UAH