-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сік фруктовий без цукру 0,950 л
Тендер Prozorro UA-2026-01-22-009145-a
Торги відмінено
229 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
5daf65f5bfe44ad489757448ce44fbbd
Внутрішній номер закупівлі:
28011967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-22-009145-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43983610
-
Адреса:
64003, Україна, Харківська область, Берестинський район, селище Кегичівка, вул. Волошина, будинок 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Баік +380992026214 publkeg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
229 680.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.01.2026 13:14 - 27.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2026 13:14 - 30.01.2026 00:00
Аукціон:
з 30.01.2026 12:42
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c7ff31b6cdfa4a22ae55ab6c32ff64fa
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність фінансування
Період оскарження:
23.01.2026 08:30 - 03.02.2026 00:00
Дата опублікування:
23.01.2026 08:30
Дата виконання:
03.02.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴229 680.00 Сік фруктовий без цукру 0,950 л