-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сік фруктовий без цукру 0,950 л
Оголошено тендер
229 680.00
UAH
Номер:
d79f8997cd1446938b5eecd3046a33f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-22-011396-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43983610
-
Адреса:
64003, Україна, Харківська область, Берестинський район, селище Кегичівка, вул. Волошина, будинок 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43983610
-
Адреса:
64003, Україна, Харківська область, Берестинський район, селище Кегичівка, вул. Волошина, будинок 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
229 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сік фруктовий без цукру 0,950 л
Примітки:
Сік фруктовий без цукру 0,950 л
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві соки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.01.2026 13:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сік фруктовий без цукру 0,950 л
Кількість
3480 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКегичівка
Сума229 680.00 UAH