• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 38630000-0 — Астрономічні та оптичні прилади

Тепловізор

Завершена

128 160.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 3 844.80 UAH
Номер: 786f00fffaef4eed9e4036da231a4176
Внутрішній номер закупівлі: 2799792
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-16-000662-b   
Замовник: Регіональна філія "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Назаренко C. Південна залізн. +380577243752 ntv_pz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 128 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 844.80 UAH
Період уточнення: 16.11.2018 15:03 - 23.11.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 16.11.2018 15:03 - 03.12.2018 17:00
Аукціон: 04.12.2018 11:45 - 04.12.2018 12:06
Період кваліфікації: 04.12.2018 12:06 - 13.12.2018 16:01
Період завантаження договору: 04.12.2018 12:06 - 24.12.2018 12:06

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тепловізор
Код ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ"

Оскарження: 04.12.2018 12:06 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 128 151.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
128 151.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2018 16:01
Документи 35
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТАЛОН-ПРИЛАД"
Початкова пропозиція 128 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
128 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 22
Скарги 0

Контракти

Номер: 418626d8763a42959f24803fd685a28f
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-16-000662-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ"
Номер договору: П/Ш-182193/НЮ
Сума договору: 128 151.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 26.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
CCF26122018.pdf
p7s
sign.p7s