-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 38630000-0 — Астрономічні та оптичні прилади
Тепловізор
128 151.00
UAH з ПДВ
Номер:
418626d8763a42959f24803fd685a28f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-16-000662-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40245632
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ" +380445990729 infra1kam@gmail.com http://infracam.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, 01013, м.Київ, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Опис:
Тепловізор
Номер договору:
П/Ш-182193/НЮ
Дата підписання:
26.12.2018 00:00
Період дії договору:
26.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
128 151.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 128 151.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тепловізор
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2018